تبلیغات
Persian funny - بی ام و از خودش هم سبقت گرفت!!!
 
Persian funny
مجلّه ی علمی و فنّاوری Persian funny
http://www.bazarkhabar.ir/Picture/bmw-logo-06.jpg


برای مشاهده و دریافت متن به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
به نقل از نت خودرو، شرکت بی ام و در اظهار اخیر خود به اطلاع علاقمندان رساند که طبق شواهد موجود، این شرکت می تواند از برنامه فروش ۲ میلیون دستگاه خود ۴ سال جلو بیافتد. گزارشات تابستان گذشته نشان میدهد که طبق حجم فروش بی ام و ، این شرکت هم اینک می تواند ادعا کند که از برنامه فروش میلیونی خود به مدت ۴ سال کامل جلو خواهد افتاد.

نوربرت ریتوفر مدیر اجرایی شرکت بی ام و در گفتگو با بلومبرگ تاکید کرد که این شرکت خودر را وارد رقابتی کرده است که هدف آن ، فروش ۲ میلیون دستگاهی تا سال ۲۰۱۶ می باشد؛ از اینرو چنانچه این امر محقق بشود، شرکت بی ام و توانسته است ۴ سال کامل از برنامه قبلی فروش میلیونی خود سبقت بگیرد. شایان ذکر است شرکت بی ام و در سال گذشته توانست تعداد ۱ میلیون و ۶۷۰ هزار دستگاه از محصولات خود را به فروش برساند.

اقدام مهم بی ام و در سال جاری به این صورت خواهد بود که رکورد فروش ها و میزان سودآوری صنعت خودرو را از آن خود کند.
ریتوفر ادامه می دهد:" هدف اصلی تمامی کارمندان و مدیران و ... این شرکت، دستیابی به حجم فروش بسیار بالا و پیش مالیات در سال جاری می باشد."

وی تصریح کرد که " سال ۲۰۱۲، سال آغاز است. از ژانویه همین سال تمام تلاش و برنامه ریزی های شرکت را بر پایه دستیابی به این موفقیت ( پیشی گرفتن ۴ ساله) قرار داده ایم.

بحران مالی اروپا، موجب کاهش ۵درصدی فروش های تمامی خودروسازان منطقه، من جمله بی ام و شده است اما خودروسازان متضرر می توانند به بازارهای چین و امریکای شمالی امیدوار بمانند. بی ام و انتظار دارد که فروش های سال جاری اش در چین به میزان ۱۰ درصد افزایش یبابد.
نوع مطلب : اخبار فناوری، 
برچسب ها :

آمار وبلاگ
امکانات جانبی
Online User
 
 
بالای صفحه
 
.: سیستم افزایش بازدید پلاس باكس :.