تبلیغات
Persian funny - آموزش فتوشاپ - اعمال افکت های Pro Photo با تنظیم Color Lockup در Photoshop CS6
 
Persian funny
مجلّه ی علمی و فنّاوری Persian funny


 

آموزش فتوشاپ - اعمال افکت های Pro Photo با تنظیم Color Lookup در Photoshop CS6


برای مشاهده و دریافت متن به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.اعمال افکت های Pro Photo با تنظیم Color Lockup در Photoshop CS6

آیا می دانید که می توانید افکت های عکس را برای بار دوم در فتوشاپ اعمال کنید؟ تنظیم جدید Color Lockup یک راه عالی برای اضافه کردن سریع افکت های عکس حرفه ای بدون اکشن ها و دیگر لایه های تنظیم است. این نکته مهم فتوشاپ به شما نشان خواهد داد که چگونه می توانید این ابزار را برای اعمال افکت های فیلم آماده به عکس هایتان دستکاری کنید.تنظیم Color Lockup چیست؟

تنظیم Color Lockup (یک تنظیم جدید در CS6) یک الماس پنهان است؛ یکی از بهترین ویژگی ها برای عکاس ها که حداقل باید آن را بشناسند. این تنظیم در صنعت ویرایش ویدئو بیشتر شناخته شده است در جایی که برای شبیه سازی رنگ های فیلم ها، صحنه ها و دیگر دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. عکاس ها می توانند از این تنظیم برای اعمال سریع و افکت های عکس حرفه ای در عکس هایشان استفاده کنند.

شما می توانید در پالت Adjustments به این تنظیمات دست یابید (Window > Adjustments). تنظیم Color Lockup را انتخاب کرده سپس بر هر کدام از 3 منوی کشویی کلیک کنید و هر کدام از پروفایل های رنگی را که دوست دارید استفاده کنید را بردارید.

پروفایل رنگ دلخواه ما

در اینجا چند پروفایل رنگ دلخواه ما وجود دارد که ما فکر می کنیم که در عکس ها بهتر جواب می دهد

نوار 2 و 3
این روند به عکس شما ظاهری با یک رنگ رترو می دهد که در فیلم های سال های 1920 تا 1950 دیده می شود. شما می توانید این افکت را در فیلم هایی مانند (The Aviator (2004)، The Wizard of Oz (1939 و (The Adventures of Robin Hood (1938 ببینید.قرمز آبی زرد و سبزآبی سرخابی طلایی
این دو پروفایل رنگی از RGB (قرمز، سبز، آبی) به قرمز آبی زرد و سبزآبی سرخابی طلایی تغییر کرده است. این ها برای ایجاد افکت های عکس رترو فوق العاده بوده همانند چیزی که در Instagram و بسیاری از اکشن های فتوشاپ پیدا می شود - از حالا شما می توانید تنها با یک تنظیم آن ظاهر را به وجود آورید!


Futuristic Bleak و Anime Palette
این دو پروفایل رنگی برای ایجاد افکت عکس low-vibrancy فوق العاده هستند. Futuristic Bleak نوسان رنگ را پایین آورده و سفید را کمی تیره می کند. Anime Palette نیز کمی مشابه به نظر می رسد اما سفید را به حال خود رها کرده و نوسان بیشتری در آبی ها و سبز ها به وجود می آورد.


تن های دوتایی (Duotones)
در زیر منوی کشویی abstract، شما می توانی بسیاری از پروفایل های رنگی تن های دوتایی را پیدا کنید.
چطور پروفایل های رنگی متفاوت می شوند؟

پروفایل های رنگی با تغییر سری رنگ های ورودی به یکدیگر تغییر می کنند و این به این معناست که شما از آن ها مواردی از این قبیل را دریافت می کنید:
- افکت همسان در تمام عکس های چندگانه
- ظاهری واقعی بدون ایجاد حالت های مصنوعی در زمینه تنهای تصویر و دامنه رنگ
- افکت های عکسی که با هیچ روش دیگری به دست نمی آید

افکت های عکس بیشتر

در اینجا چند افکت عکس دیگر نیز وجود دارد که شما می توانید ایجاد کنید. آن ها به سادگی استفاده از تنظیمات Color Lockup نیست، اما ممکن است که از آن ها خوشتان بیاید.دانلود حجم 76.6 مگابایت- آموزش های ویدئویی اعمال افکت های Pro Photo با تنظیم Color Lookup در Photoshop CS6 

رمز فایل: www.persiangfx.comنوع مطلب : آموزشی، 
برچسب ها : اعمال افکت، آموزش فتوشاپ، تنظیم Color Lockup، افکت های Pro Photo، Pro Photo،

آمار وبلاگ
امکانات جانبی
Online User
 
 
بالای صفحه
 
.: سیستم افزایش بازدید پلاس باكس :.